DAWID, FSCC #43

DAWID, FSCC #43
DAWID, FSCC #43
DAWID, FSCC #43
DAWID, FSCC #43
DAWID, FSCC #43
DAWID, FSCC #43
DAWID, FSCC #43
DAWID, FSCC #43

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

DAWID (Björn Dawidsson född 1949): FSCC #43,
signerad, daterad och numrerad Dawid 2007, 4/5, pigmentprint, 69x49 cm.
LITTERATUR
Dawid: FSCC, Stockholm 2008, avbildad

565054

2018-09-24