Hans J. Wegner, skåp, Ry møbler, Danmark
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HANS J. WEGNER, skåp, Ry møbler, Danmark, ek, överdelen med skjutdörrar i rotting, nederdelen med sex lådor, märkt 52 Ry møbler, höjd 180, 180x50 cm
Slitage, fläckar, smärre skador på rotting
565059
2018-09-02