Hans J. Wegner, skåp, Ry møbler, Danmark

Klubbat för:

12 500 SEK

10 000 SEK

HANS J. WEGNER, skåp, Ry møbler, Danmark, ek, överdelen med skjutdörrar i rotting, nederdelen med sex lådor, märkt 52 Ry møbler, höjd 180, 180x50 cm

Slitage, fläckar, smärre skador på rotting

565059

2018-09-02