Ljusstakar 1800-talets andra kvartal

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis-Philippe, Frankrike, brännförgylld brons, foten och krönet med dekor av vridna akantusblad, profilerade pelare, lösa manschetter, höjd 32,5 cm

Slitage, pelare med stötmärken

565063

2018-08-24