Ljusstakar 1800-talets andra kvartal
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, Louis-Philippe, Frankrike, brännförgylld brons, foten och krönet med dekor av vridna akantusblad, profilerade pelare, lösa manschetter, höjd 32,5 cm
Slitage, pelare med stötmärken
565063
2018-08-24