Dawid fotografi
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAWID (Björn Dawidsson, född 1949), foto, 99/99 2005, blomma, signerad och daterad 2005, bildmått 25 x 20 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se
565087
2018-10-23