Engelskt vitrinskåp

Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, England, 1900-talets sista kvartal, fanerat med idegran, överdel med spröjsade och glasade pardörrar, underdel med fanerade pardörrar, invändigt med lösa hyllplan, höjd ca 190, längd ca 100, djup ca 36 cm

Smärre slitage och märken

565106

2018-08-27