Marcel Breuer bord Lacchio

Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio
Marcel Breuer bord Lacchio

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARCEL BREUER, lampbord/sängbord Lacchio, 1 par, förkromade stålrör laminatklädda skivor, etikettmärkta Gavina, Italien, 1970-tal, höjd 45, 47 x 55 cm

Bruksslitage, repor

565110

2018-08-24