Sängbord 1920/30-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1920/30-tal, tjugotalsklassicism/ art deco, skiva i marmor, betsad björk, lådfront med intarsiadekor, beslag i mässing, dörlucka, höjd ca 72,5, 40x36 cm
Ben med smärre slitage
565121
2018-08-24