Burkar med lock silver 4 stycken

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BURKAR MED LOCK, 4 st., silver, 2 st med otydliga stämplar, höjd ca 4-13 cm, vikt ca 728 g

Bucklor

565140

2018-08-27