Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JÖNS THULIN (1867-1963): Stilleben, signerad och daterad J. Thulin 1919, olja på duk, ca 29x134 cm
Dukskador/hål
565155
2018-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här