Jöns Thulin oljemålning

Jöns Thulin oljemålning
Jöns Thulin oljemålning
Jöns Thulin oljemålning
Jöns Thulin oljemålning
Jöns Thulin oljemålning
Jöns Thulin oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÖNS THULIN (1867-1963): Stilleben, signerad och daterad J. Thulin 1919, olja på duk, ca 29x134 cm

Dukskador/hål

565155

2018-08-25