Tårtgafflar och mockaskedar silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TÅRTGAFFLAR, 12 st, MOCKASKEDAR, 12 st, silver, Mema, 1980-tal, totalvikt ca 490 g

Bruksskick, en avvikande mockasked medföljer

565156

2018-08-25