Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MODELLBÅT, 1800-talets slut, Fullriggare, bemålat trä och plåt, längd ca 137, höjd inkl stativ 110 cm
Proveniens: Rottneros Herrgård, Värmland
Senare bemålning, renoverad, lagningar
565157
2018-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här