Torsten Bergmark oljemålning

Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORSTEN BERGMARK (1920-96): motiv med träd, olja på duk, monogramsignerad TB, daterad 91, ca 74x90 cm

565188

2018-08-27