Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IVAR MORSING (1919-2009): "Klagosång", olja på duk, signerad Ivar Morsing, daterad 1960, ca 130x95 cm
565200
2018-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här