Yo Johansson oljemålning

Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

YO JOHAN CHARLES JOHANSSON (1897-1963): skärgårdsmotiv, olja på duk, signerad, ca 65x100 cm

Kuntoraportti

Dukskada

565210

Päivämäärä:

2018-08-27