Yo Johansson oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
YO JOHAN CHARLES JOHANSSON (1897-1963): skärgårdsmotiv, olja på duk, signerad, ca 65x100 cm
Kuntoraportti
Dukskada
565210
Päivämäärä:
2018-08-27