Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
VINKANNA, silver, invändigt förgylld, finländska importstämplar 1988, höjd 22,5 cm, vikt 750 g.
Smärre bruksslitage.
565226
2018-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här