Vinkanna i silver

Vinkanna i silver
Vinkanna i silver
Vinkanna i silver
Vinkanna i silver
Vinkanna i silver
Vinkanna i silver
Vinkanna i silver
Vinkanna i silver
Vinkanna i silver
Vinkanna i silver

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

VINKANNA, silver, invändigt förgylld, finländska importstämplar 1988, höjd 22,5 cm, vikt 750 g.

Smärre bruksslitage.

565226

2018-10-16