Takarmatur industrimodell

Takarmatur industrimodell
Takarmatur industrimodell
Takarmatur industrimodell
Takarmatur industrimodell
Takarmatur industrimodell
Takarmatur industrimodell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, plåt, 1900-talets mitt, industrimodell, svartlackerad, total höjd ca 44 cm

Fläckar, smärre stötskador

565227

2018-08-25