Kaffeservis i silver

Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver / 813, invändigt förgyllt, Auran Kultaseppa Oy, Åbo 1955/56, höjd 23,5 cm, vikt 1466 g

Lätt slitage, graveringar

565231

2018-10-12