Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
500 EUR
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver / 813, invändigt förgyllt, Auran Kultaseppa Oy, Åbo 1955/56, höjd 23,5 cm, vikt 1466 g
Lätt slitage, graveringar
565231
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här