Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHANNES HERMAN BRANDT (1850-1926): Stormande hav, signerad och daterad J H Brandt 1901, olja på duk, ca 71X110 cm
Färgbortfall
565232
2018-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här