Johannes Herman Brandt oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANNES HERMAN BRANDT (1850-1926): Stormande hav, signerad och daterad J H Brandt 1901, olja på duk, ca 71X110 cm

Färgbortfall

565232

2018-08-25