Trädgårdsgrupp
Klubbat för:
2 200 SEK
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 dlr., trä, 1900-talets första hälft, bemålad i vitt, bestående av: soffa, två fåtöljer samt bord, soffans längd ca 150 cm, bordets mått ca 68, 100x79, sitthöjd ca 45 cm
Slitage fläckar
565249
2018-08-25