Kista Kina

Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, 1900-talets andra hälft, Kina, skulpterad dekor, höjd 55, 97x49 cm
Proveniens: Kina-missionären och författaren Stig Hannerz

Torrsprickor och skador

565266

2018-08-25