Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
EVE ARNOLD (USA, 1912-2012): Marilyn Monroe 1955, signerad och numrerad 325/495, pigment print, 44,5x29 cm.
565273
2018-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här