Karmstol baltikum
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KARMSTOL, empire, 1800-tal, Baltikum, mahony, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm
Kuntoraportti
Slitage och skador
565293
Päivämäärä:
2018-09-09