Karmstol baltikum

Karmstol baltikum
Karmstol baltikum
Karmstol baltikum
Karmstol baltikum
Karmstol baltikum
Karmstol baltikum
Karmstol baltikum
Karmstol baltikum
Karmstol baltikum
Karmstol baltikum
Karmstol baltikum
Karmstol baltikum
Karmstol baltikum
Karmstol baltikum
Karmstol baltikum
Karmstol baltikum

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KARMSTOL, empire, 1800-tal, Baltikum, mahony, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm

Kuntoraportti

Slitage och skador

565293

Päivämäärä:

2018-09-09