Ask med lock silver

Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ASK med lock, silver, 1900-talets början, graverad dekor i rokokostil, invändigt förgylld, svenska importstämplar, höjd ca 7,5, 20x16 cm, vikt 648 g

Kuntoraportti

565295

Päivämäärä:

2018-08-25