Ask med lock silver
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ASK med lock, silver, 1900-talets början, graverad dekor i rokokostil, invändigt förgylld, svenska importstämplar, höjd ca 7,5, 20x16 cm, vikt 648 g
Kuntoraportti
565295
Päivämäärä:
2018-08-25