Venerid ill. Björn Jonson
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKOGEKÄR BERGBO. Venerid. (Sällskapet Bokvännerna) 1949.
4:o. 17 signerade originallitografier Björn Jonson (alla).
Oskuren i lätt bruntonat originalomslag. Upplaga tr. i 50 (av 300) numrerade ex., detta onumrerat.
Ur antikvariatsbokhandlare Björn Löwendahls bibliotek (1941-2013)
Se text
565296
2018-08-31