Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 3 st., senbarock resp. gustavianska, i svenska modellen, skuren dekor, lösa sitsar, sitthöjd 43-47 cm

Slitage och skador, renoverade

565298

2018-09-09