Stubbe majolika Gustavsberg

Stubbe majolika Gustavsberg
Stubbe majolika Gustavsberg
Stubbe majolika Gustavsberg
Stubbe majolika Gustavsberg
Stubbe majolika Gustavsberg
Stubbe majolika Gustavsberg
Stubbe majolika Gustavsberg
Stubbe majolika Gustavsberg
Stubbe majolika Gustavsberg
Stubbe majolika Gustavsberg

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STUBBE / PALL, majolika, 1890-tal, Gustafsberg, stämplad, höjd ca 53 cm

Nagg och sprickor

565308

2018-09-09