Byrå Italien

Byrå Italien
Byrå Italien
Byrå Italien
Byrå Italien
Byrå Italien
Byrå Italien
Byrå Italien
Byrå Italien
Byrå Italien
Byrå Italien
Byrå Italien
Byrå Italien

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1700-tal, Italien, valnöt, två lådor, intarisadekor, höjd ca 75, 77x43 cm

Magstungen, skador, nyckel saknas, lås saknas delvis

565312

2018-09-09