Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNGHÄST, 1900-talets början, bemålat trä, sadel i trä klädd i läder, man i tagel, höjd ca 68, 156x35 cm

Omfattande skador och färgbortfall, stigbyglar saknas

565315

2018-09-09