Denise Grünstein Kvinna i grönska

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

DENISE GRÜNSTEIN (Finland, född 1950): "Kvinna i grönska", numrerad 607/1000, signerad i trycket, screentryck på duk, 103x250 cm

HISTORIK: Ur IKEA Art Event-serien, 2006
I originalemballage

565317

2018-08-25