Fällbord och bord

Fällbord och bord
Fällbord och bord
Fällbord och bord
Fällbord och bord
Fällbord och bord
Fällbord och bord
Fällbord och bord
Fällbord och bord
Fällbord och bord
Fällbord och bord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, BORD, 1800-tal, björk resp. bemålat, varav en med låda, snurrbart, höjd ca 75, diameter 44, resp. höjd 76, diameter 33 cm

Slitage och färgbortfall

565319

2018-09-09