Fällbord 1800-tal

Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skiva med rotfanér, centralben med 3-delad fot, diameter ca 44, höjd ca 74 cm

Slitage, ben med lagningar

565320

2018-09-09