Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skiva med rotfanér, centralben med 3-delad fot, diameter ca 44, höjd ca 74 cm
Slitage, ben med lagningar
565320
2018-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här