Emile Puiforcat likörset förgyllt silver
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EMILE PUIFORCAT, likörset, 9 delar, förgyllt silver, bestående av karaff, 8 glas, slipat glas med silverfattning, förgylld dekor, stämplade Emile Puiforcat, Paris efter 1857, kannans höjd 29 cm
Förgyllning med slitage
565321
2018-08-25