Slagbord 1800-tal
2018-08-26
565327
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 76, 110x164 cm
Skador, en skiva saknar grind