Vägglampett senempire

Vägglampett senempire
Vägglampett senempire
Vägglampett senempire
Vägglampett senempire
Vägglampett senempire
Vägglampett senempire

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGLAMPETT, senempire, förgylld, för två ljus, dekor med lyra, höjd 40 cm

Slitage, färgbortfall, bristningar

565337

2018-08-26