Klubbat för:
1 100 SEK
1 200 SEK
ARVID WERNSTRÖM (verksam Eksjö 1778-1811), slev, silver, stämplad Eksjö 1809, svärtat träskaft, benknopp, längd 38 cm
Lagningar
565339
2018-08-26