Slev silver

Slev silver
Slev silver
Slev silver
Slev silver
Slev silver
Slev silver
Slev silver
Slev silver

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

ARVID WERNSTRÖM (verksam Eksjö 1778-1811), slev, silver, stämplad Eksjö 1809, svärtat träskaft, benknopp, längd 38 cm

Lagningar

565339

2018-08-26