De tre åldrarna kopia efter Giorgione

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DE TRE ÅLDRARNA / Three Ages of Man, kopia efter Giorgione (enligt påskrift på baksidan Lorenzo Lotto), olja på duk, 64x79 cm

Retuscher, krackeleringar

565345

2018-08-27