Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUNDERREDE, till brickbord, rokoko, 1700-tal, svänga ben, profilerad sarg, vitbemålat, höjd ca 72, 90x52 cm
Skador och lagningar, påbörjad renovering
565362
2018-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här