Strålabord

Strålabord
Strålabord
Strålabord
Strålabord
Strålabord
Strålabord
Strålabord
Strålabord

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, sk strålabord, 1700-tal, furu, bemålat underrede, oavl skiva, höjd 77, 129x92 cm

Lagningar, senare bemålning

565381

2018-09-09