Bordslampa 1800-talets slut

Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut
Bordslampa 1800-talets slut

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1800-talets slut, bronserad metall, dekor av bevingade putti, akantusblad och medaljonger, skärm av textil, höjd ca 56 cm

Troligen omarbetad från fotogenlampa, smärre slitage, ristat personnummer, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

565393

2018-08-27