Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE NYMAN (1909-1999), Utan titel- komposition med ansikte, signerad Olle Nyman, daterad -75 och numrerad 257/260, färglitografi ca 21x22 cm
Ej examinerad ur ram
565395
2018-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här