Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
BORDSARMATUR, 1900-tal, Kina, porslin, blåvit glasyr, omarbetad från vas, höjd ca 49 cm
Omarbetat, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
565405
2018-08-26