Bordslampa Kina

Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

BORDSARMATUR, 1900-tal, Kina, porslin, blåvit glasyr, omarbetad från vas, höjd ca 49 cm

Omarbetat, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

565405

2018-08-26