Bordslampa
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSARMATUR, 1930-tal, Tjeckoslovakien, glaserat stengods, polykrom dekor med vintermotiv föreställande rödhakar, omarbetad från urna, höjd ca 44 cm
Omarbetad, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
565408
2018-08-26