Golvur rokoko

Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, 1700-tal, rokoko, svartbemålat med bronserad skuren dekor, lod, pendel och nyckel finns, höjd ca 230 cm

Senare bemålning, slitage, spickor

565421

2018-09-09