Taklykta 1800-tal

Taklykta 1800-tal
Taklykta 1800-tal
Taklykta 1800-tal
Taklykta 1800-tal
Taklykta 1800-tal
Taklykta 1800-tal
Taklykta 1800-tal
Taklykta 1800-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAKLYKTA, 1800-tal, för två ljus, bemålad plåt, höjd ca 53 cm

Skador/ lösa dekordelar medföljer

565429

2018-09-09