Bordsur art deco
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, art deco, 1900-talets första hälft, fodral med rotfáner, pärlemo och mässing, vitemaljerad uratvla med arabiska siffror, märkt Sam´s Clock... Paris, höjd ca 22, längd 39 cm, nyckel finns
Fanérskador
565436
2018-09-09