Serveringskarott England

Serveringskarott England
Serveringskarott England
Serveringskarott England
Serveringskarott England
Serveringskarott England
Serveringskarott England
Serveringskarott England
Serveringskarott England
Serveringskarott England
Serveringskarott England

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAROTT, med lock, pläter, England, 1900-tal, ca 15x35 cm

Bruksslitage, repor

565441

2018-08-26