Potpurriurna Rörstrand
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
POTPURRIURNA, med lock, Rörstrand, locket krönt av fågel, dekor av blommor i relief, höjd ca 38 cm
Kuntoraportti
Sprickor, skador och lagningar
565442
Päivämäärä:
2018-09-09