Potpurriurna Rörstrand

Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand
Potpurriurna Rörstrand

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

POTPURRIURNA, med lock, Rörstrand, locket krönt av fågel, dekor av blommor i relief, höjd ca 38 cm

Kuntoraportti

Sprickor, skador och lagningar

565442

Päivämäärä:

2018-09-09